OldBand2 Hungary Forum

Szerző Téma: NPC változtatások (boltok/kovács és kő fejlesztők)  (Megtekintve 533 alkalommal)

Bandro1211

• Újonc
  • *
  • Népszerűség: 0
  • Oldband2 fanatikus
    • Profil megtekintése
NPC változtatások (boltok/kovács és kő fejlesztők)
« Dátum: 2017. Március 19. - 19:14:15 »
Item boltok:

Én úgy vagyok vele hogy nem igen arra kellene alapozni hogy csak SÉ-ért lehessen venni értékes dolgokat, (PL: King Vértet). Arra gondoltam
          hogy a King vértet ugyan úgy meg lehetne venni például a Prémium kereskedőnél is, csak például 800 misiért.

Kovács Fejlesztés/kő fejlesztés:

A sikeres fejlesztések esélyét feljebb lehetne vinni, mert nagyon zavaró mikor 30-as szinten 70 misit elköltesz például egy sikeres
          fejlesztésre ami sikerül beletenni karba vagy vértbe.

Remélem egyet értetek velem aki olvassák/követik a fórumot.

[GA]Elise

• Game Administrator
  • Admin
  • Újonc
  • Népszerűség: 0
    • Profil megtekintése
Re:NPC változtatások (boltok/kovács és kő fejlesztők)
« Válasz #1 Dátum: 2017. Március 21. - 12:43:47 »
Szia!

Köszönjük az ötleteket. :)

A királyi vértek nagy előnyt nyújtanak, szeretnénk, ha lenne valami a szerveren, aminek igazán nagy értéke van, ez jelenleg a king vért. Nem csak itemshopból szerezhető meg, hanem a 90+os BOSS-ok által droppolt "királyi vért tároló"-ból is nyithatóak. Egyre többen tudják farmolni ezeket a bossokat, és adnak el kingeket, így ezek a kereskedés fontos részét képezik.

A köveket BOSS pontokért is meg lehet venni +6on nagyon kevés pontért. Ezeket már map2n is dobják a Brutális Kapitányok, így akár egy 20-as karakter is ki tudja farmolni magának a köveket- nem beszélve a magasabb szintű bossokról, amik már 2-3, vagy ennél is több BOSS pontot adnak egyszerre. Ezek a pontok szintén értékesek a piacon, főleg a biológus tárgyak és a kövek miatt. Aki ezeket, vagy az imént említett Királyi vért tárolókat üti farmolja, könnyen gazdagodhat meg. :)