OldBand2 Hungary Forum

Szerző Téma: Halszálka  (Megtekintve 659 alkalommal)

K-2SO

• Újonc
  • *
  • Népszerűség: 1
  • Oldband2 fanatikus
    • Profil megtekintése
Halszálka
« Dátum: 2017. Március 11. - 07:56:51 »
                                                                                                 Üdv !

Mivel nem találtam  erre megfelelő topic-ot ezért ide írok. A kérésem az lenne , hogy nem lehetne-e a játékban máshogy is elérhetővé tenni a halszálkát ? Furcsának találom hogy míg kagylót , gyöngyöt könnyedén lehet szerezni , addig  halszálka egy igen nehezen hozzáférhető dolog.Lássuk be nem sokan szeretnek pecázni , a fejlesztő láda sem esik túl sűrűn és hogy pont azt nyissunk arra vajmi kicsi az esély...Szóval ha lehetne akkor vagy boss-dropba , vas boss pontokért bekerülhetne a játékba.Persze más megoldást is szívesen fogadnánk... :-)

[SA]Pelin

• Admin
  • Újonc
  • Népszerűség: 0
    • Profil megtekintése
Re:Halszálka
« Válasz #1 Dátum: 2017. Március 11. - 19:05:05 »
Szia
Nem tervezzük  a halszálka megszerzésének a könnyítését.
Valóban ezt a fejlesztő tárgyat a legnehezebb beszerezni (bár a halászási esélyén is növeltünk a játék elején [halból nagyobb eséllyel halszálka legyen]) illetve ahogy említetted is fejlesztő ládából is jöhet... bár tény, hogy sok tárgy jöhet belőle.

De röviden:  Így legalább van értéke a halszálkának.

K-2SO

• Újonc
  • *
  • Népszerűség: 1
  • Oldband2 fanatikus
    • Profil megtekintése
Re:Halszálka
« Válasz #2 Dátum: 2017. Március 13. - 20:09:13 »
 Értem... Hát köszönöm a választ , ti tudjátok...   :-\  Viszont ha már itt vagyok és szóba esett a fejlesztő láda is (nem akartam új témát nyitni) , akkor  érdekelne hogy pár dolog mire való. wiki-n nem találtam infót róla. Pl. bogáncs ,pitypang , sam zi növény , vagy épp a növényi nedv ?